Hakkımızda

Geri

1968 yılında ticarete Un ve Zahireci olarak dedemiz Hüseyin BARAN dan bayrağı devralan babamız İsmet BARAN 03.01.1977 yılında Samsun Ticaret ve Sanayii odasına Nakliyecilik ve Çimento Ticareti olarak kayıtlı ve Ünye çimento Satışı ile günümüz işine başlamıştır.1980-1990 döneminde, Türk Ekonomisi’nde yaşanan gelişme paralelinde 1991 yılında ek olarak bu işe girmiş ve Ladik Çimento bayii olmuştur. Bugün oğulları Muharrem, Hüseyin ve Mehmet Akif BARAN ile birlikte 2006 yılı Haziran ayından itibaren Sandıkçı İnşaat Malzemeleri Taah.İşl.Paz.ve Nak.Tic.Ltd.Şti kurmuş 2007 Mayıs ayından günümüze sektörün ve ülkemizin önde gelen kuruluşlarından AKÇANSA ile Samsun il ve ilçeleri torbalı ve dökme çimento bölge bayii olarak halen faaliyetini sürdürmektedir.

Şirketimiz kuruluşundan bu yana milyonlarca metrekarenin üzerinde yapı inşa eden hazır beton tesisleri, HES projeleri,prekas ve taş parke imalatçıları,yol şantiye ve müteahhitleri,inşaat malzemeleri yapı marketleri ile çalışmaktayız.Ayrıca firmamız yurtdışı çimento ihracatı da yapmaktadır.Firmamızda toplam 21 personel ve 15 aracımızla faaliyet göstermekteyiz.

Firmamız Sandıkçı İnşaat – Hacı İsmet BARAN ve oğulları olarak yukarıda kısaca değinilen nakliye ve çimento satışı hertürlü müteahhitlik işini her zaman her şeyin önünde tuttuğu güvenilirlik ve dürüstlük ilkesini başarı ile gerçekleştirecek kapasitedir. Başarılarla dolu geçmişi, liderlik ve güvenilirliğin sembolü haline gelen ismi, Sandıkçı İnşaat ın 21. Yüzyıl’da da gelişme sürecine ve büyük çaplı projelerde gösterdiği başarıları bölgesinin lider rolüne aynı hızla devam edeceğinin en büyük kanıtıdır.